Historia Pani Małgosi

przed
po

Efekt:

-38 kg

waga początkowa:
106 kg

waga końcowa:
68 kg

Pani Małgosia, lat 46, waga startowa 105,6 kg, waga końcowa 68,2 kg w okresie 10 miesięcy.

Pani  Małgorzata umówiła się na wizytę do poradni za namową córki Dominiki, która dwa tygodnie wcześniej rozpoczęła własny program utraty masy ciała. Obawa przed tym, że się nie uda była uzasadniona licznymi próbami podejmowanymi na własną rękę(polegające na ograniczaniu ilości jedzenia), które nie przynosiły żadnego efektu.

Kłopoty ze zdrowiem tj, nadciśnienie leczone od kilkunastu lat, wysoki poziom cholesterolu i trójglicerydów, kłopoty z układem trawiennym, obrzęki, częste migreny to tylko część dolegliwości, które towarzyszyły pani Małgosi od wielu lat.

Sumienność w stosowaniu się do zaleceń trenera w kwestii  zaleceń żywieniowo-suplementacyjnych poskutkowała oprócz efektu wagowego ( estetycznego ), spektakularna poprawą stanu zdrowia.

Efekty wagowe: utrata  37,7 kg ( w tym 31 kg z tkanki  tłuszczowej)   i  110 cm w obwodach(klatka piersiowa, brzuch, biodra, udo).

Efekty zdrowotne: wszystkie wcześniejsze dolegliwości ustąpiły, a wyniki analizy krwi są wzorcowe we wszystkich parametrach, ustąpiła zgaga, migreny, obrzęki, nadciśnienie itd……

Pani Małgosia wraz z córką straciły razem ponad 50 kg , a  zdrowe nawyki żywieniowe, które wypracowały podczas treningu żywieniowego w PCOiO  stały się nowym stylem życia.

Gratulujemy!!!

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Upalna 2/3, I piętro
Białystok

516 497 077 | kontakt@poradniadietopraktyka.pl