Historia Pani Lucyny

przed
po

Efekt:

-20 kg

Pani Lucyna od samego początku wykazała się ogromnym zaangażowaniem i chęcią do pracy. Te cechy przekuły się na wspaniałe efekty. A najważniejsze jest to, że Pani Lucyna cały czas utrzymuje swoją wymarzoną sylwetkę, chociaż nasz Kurs zakończyła już wiele miesięcy temu ;-) dietetyk Anna Olszewska

“Moja przygoda z PCOIO zaczęła się od moich urodzin – postanowiłam zrobić sobie porządny prezent.

Wiedziałam też, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie – to stało się główną motywacją do odchudzania.

Od 5 lat zrzucałam po troszku nadmierne kilogramy, ale raczej liczyłam na odrobinę szczęścia, nigdy się do odchudzania porządnie nie przyłożyłam.

Dopiero gdy trafiłam do PCOIO, pracując nad zmianą nawyków żywieniowych z grupą oraz z dietetykiem, przełożyłam odchudzanie na zdrowie.

Kurs nauczył mnie najlepszych wyborów żywieniowych, które pozwalają na zbilansowaną dietę, dzięki której mogę chudnąć nie narażając przy tym swojego zdrowia, co więcej utrzymać odpowiednią wagę oraz doskonałe samopoczucie. Nawyki żywieniowe, których uczono nas na kursie, zagościły w moim życiu na stałe.

Bez wsparcia dietetyka, nie byłoby możliwe przetrwanie procesu redukcji i stabilizacji. Co tygodniowe analizy dzienniczka odżywiania dawały motywację do prowadzenia prawidłowej diety, przed dietetykiem niczego nie dało się ukryć, analiza składu masy ciała odsłaniała wszystkie grzeszki, których tak łatwo się dopuścić. Bez Pani Ani – jakże miłego bata trudno

byłoby mi sobie poradzić.Na pytania ludzi, czy coś jem powtarzam, że jem więcej niż jadłam do tej pory, ale rozsądnie podchodzę do odżywania. Czuję się zdecydowanie dużo lepiej od kiedy zaczęłam wprowadzać w życie nawyki dotyczące prawidłowego odżywania. Niegdyś lubiłam ucinać sobie drzemki, czułam się ociężała, teraz nie mam tych problemów, mam dużo energii, przez co więcej czasu.

Uważam, że do decyzji o odchudzaniu należy dojrzeć, trzeba po prostu pragnąć zadbać o siebie.

Z perspektywy czasu, po samodzielnych próbach odchudzania, mogę tylko powiedzieć, że bez zewnętrznego wsparcia ekspertów – dietetyków, nie da się zmienić nawyków żywieniowych, zawsze trafi nam się okazja do grzeszków czy chwil słabości, po których ciężko się podnieść.

Należy uświadomić sobie powagę zdrowego=prawidłowego odżywiania.

Pragnę utrzymać efekty odchudzania, uważam, że ta przygoda dopiero się zaczęła.

Pozdrawiam Lucyna :)”

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Upalna 2/3, I piętro
Białystok

516 497 077 | kontakt@poradniadietopraktyka.pl