Historia Pani Danuty

przed
po

Efekt:

-7 kg

Pani Danuta udowodniła, że można o siebie zadbać w każdym wieku :) Czasem słyszę: "mam już swoje lata, więc to nie będzie łatwe zmienić nawyki, które mam od kilkudziesięciu lat" lub "w moim wieku już się nie schudnie, bo mam słaby metabolizm".
Jednak doświadczenie mi pokazuje, że jeśli chcemy coś zmienić i się zaangażujemy, to możemy chudnąć bez względu na wiek i towarzyszące choroby. A Pani Danusia jest tego najlepszym przykładem :)
Dietetyk Anna Olszewska

“Do skorzystania z pomocy poradni zmotywowały mnie moje siostry. Wcześniej wielokrotnie próbowałam się odchudzać, ale nie przynosiło to rezultatu.
Moja sylwetka z biegiem czasu stawała się coraz bardziej okrągła. Byłam więc zmuszona do zakupów coraz większych numerów garderoby. Moje szafy były już za małe!
Pod wpływem współpracy z dietetykiem na stałe zmienił się mój jadłospis. Ćwiczenia gimnastyczne również weszły do mojej codzienności.
Praca nad moim celem była przyjemnością. Dietetyczka była osobą kompetentną, miłą, kulturalną i bardzo sympatyczną. Chociaż czasem krytyczną w pozytywnym i kompetentnym znaczeniu. Skutecznie podtrzymywała mnie na duchu w wytrwaniu do końca kuracji.
Po zakończeniu widzę pozytywne zmiany w sylwetce, łatwiej wykonuję różne czynności, które wcześniej sprawiały mnie trudności. Jestem zadowolona ze swego wyglądu, no i przede wszystkim zasypiam bez zażywania tabletek nasennych 🙂
Wszystkie Panie, które się wahają, czy zgłosić się do poradni, szczerze zachęcam do podjęcia odchudzania pod opieką fachowej i kompetentnej dietetyczki.”
Pozdrawiam Danuta

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Upalna 2/3, I piętro
Białystok

516 497 077 | kontakt@poradniadietopraktyka.pl