Historia Pana Rafała

przed
po

Efekt:

-27 kg

waga początkowa:
112 kg

waga końcowa:
85 kg

Pan Rafał zakładał utratę wagi do 90 kg, a schudł do 85,5 kg. Zwykle jest tak, że na początku wiara w sukces jest mniejsza, ale w miarę uzyskiwanych  postępów „ apetyt rośnie” i  osoby osiągają idealne parametry struktury ciała.

Pan Rafał Żródleski to młody 30-letni meżczyzna, który trafił do naszej Poradni zachęcony efektami znajomej –  podopiecznej naszej Poradni.

Przy wzroście 176 cm ważył 112,7 kg. Oprócz dyskomfortu estetycznego i sprawnościowego nie działo się jeszcze nic w kwestii zdrowia.

Dużym wsparciem dla pana Rafała byłą jego żona, która od zawsze regularnie dbała o kondycję fizyczną i dbała o to, aby zdrowo się odżywiać. Trudno jej jednak było skutecznie pomóc mężowi pozbyć się tak dużej nadwagi, stąd oboje postanowili, żeby zgłosić się w tej kwestii do specjalisty.

Bardzo skrupulatne podejście do wszystkich zaleceń trenera od samego początku naszej wspólnej pracy poskutkowało utratą 27,2 kg ( w tym 18,6 kg z tkanki tłuszczowej) i 63 cm w odwodach ( klatka piersiowa, brzuch, biodra i udo).

Pan Rafał zaczął regularnie grać w koszykówkę i nie wyobraża sobie wrócić do starych nawyków, ryzykując utratę uzyskanych efektów.

Gratulujemy!!!

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Upalna 2/3, I piętro
Białystok

516 497 077 | kontakt@poradniadietopraktyka.pl