Historia Pani Iwony

przed
po

Efekt:

-27 kg

waga początkowa:
97 kg

waga końcowa:
70 kg

Pani Iwona to uczestniczka Kursu Odchudzania i Zdrowego Odżywiania. Za swoje wyniki została Laureatką grupy. Łącznie w okresie 5 miesięcy schudła 27kg, straciła 84 cm i poprawiła znacznie swoje wyniki zdrowia.

Co skłoniło Panią do skorzystania z usług Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania, zapisania się na Kurs Odchudzania i Zdrowego Odżywiania?

Do Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania trafiłam w grudniu 2014 roku na badanie analizy składu ciała. Poleciła mnie na to badanie znajoma. Nie odmówiłam ze względu na złe samopoczucie, jakie miałam z powodu swej widocznej otyłości. Wyniki były przerażające i kiedy Pani Ania spytała mnie, czy chciałabym je poprawić, proponując mi Kurs Odchudzania i Zdrowego Odżywiania, bez chwili wahania zgodziłam się. Podsumowując, do skorzystania z usług Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania, zapisania się na Kurs Odchudzania i Zdrowego Odżywiania skłoniło mnie moje złe samopoczucie psychiczne i fizyczne i złe wyniki po badaniu analizy składu ciała.

Czy przed wizyta w Poradni próbowała już Pani innych rozwiązań, żeby schudnąć?

Tak, próbowałam. Około 5 lat temu była to dieta Dukana. Schudłam wówczas 8-9 kg, ale kiedy poczytałam, że dieta ta ma uboczne skutki, tzn. atakuje przede wszystkim nerki, przestałam ją stosować. Zaczęłam normalnie jeść i był efekt jojo. Nie tylko wróciła stara waga, ale przybyło kolejne 10 kg.

Co Panią motywowało najbardziej, aby osiągnąć cel?

Idąc na kurs, nie byłam do końca przekonana, że przyniesie on efekty. Celem było schudnięcie 15 kg w 12 tygodni. Motywacja przyszła w momencie, kiedy zobaczyłam, że stosowanie się do poleceń trenera i wdrażanie zdobytej wiedzy w życie przynosi zadowalające efekty. Z każdym tygodniem ubywało kilogramów, z zachwytem spoglądałam na siebie w lustrze, mogłam kupić ubrania o kilka numerów mniejsze, które mi się często podobały, ale ze względu na swoją (ładnie mówiąc) otyłość mogłam tylko o nich pomarzyć. Do tego dochodziło zadowolenie i wsparcie rodziny. Nie były mi też obojętne pochwały i miłe słowa osób mnie otaczających. Efekt jest bardzo zadowalający, bo aż 27 kg.

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Upalna 2/3, I piętro
Białystok

516 497 077 | kontakt@poradniadietopraktyka.pl