Historia Pani Elżbiety

przed
po

Efekt:

-20 kg

Pani Elżbieta była uczestniczką Kursu Odchudzania i Zdrowego Odżywiania oraz Laureatką grupy. W okresie 3 miesięcy Kursu schudła 11.5kg, a łącznie aż 20kg. W obwodach Pani Elżbieta straciła 74cm.

Co Panią skłoniło do skorzystania z usług Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania, zapisania się na Kurs Odchudzania i Zdrowego Odżywiania?

Wizytę w Poradni  zaproponowała mi  kuzynka. Poszłam na pierwsze spotkanie, dowiedziałam się o kursie i postanowiłam  z niego skorzystać.

Czy przed wizytą w Poradni próbowała już Pani innych rozwiązań, żeby schudnąć?

Tak, dwukrotnie się odchudzałam. Niestety z miernym skutkiem i dodatkowymi kilogramami.

Co Panią motywowało najbardziej, by osiągnąć cel?

Najbardziej to, że zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem, podwyższone ciśnienie, bóle kolan. Chciałam schudnąć, żeby poprawić swój stan zdrowia oraz samopoczucie i wygląd. Miałam problemy z  „zajadaniem” stresu.

Czy trudno było stosować się do zaleceń Trenera prowadzącego, Pani Ani Bartczak?

Początkowo trudne było wszystko, ale najtrudniejszy  był brak słodyczy.  Powoli uczyłam się zmiany nawyków. To dzięki Pani Ani poznałam przepisy na zdrowe smakołyki, zobaczyłam, że zdrowe jedzenie może być bardzo smaczne, że mogę się najeść do syta i jeszcze schudnąć.

Jak Pani ocenia współpracę ze swoim Trenerem?

Pani Ania jest moim dobrym duchem :). Potrafi sprawić, że przestaję się obwiniać, gdy popełnię żywieniowy błąd. Motywuje mnie do pracy nie tylko nad właściwym odżywianiem, ale również nad sobą. Dzięki Niej częściej aktywnie spędzam czas, spaceruję, jeżdżę na rowerze. I czuję się piękniejsza :). Moja satysfakcja z wyglądu to również sukces Pani Ani. Za to Pani Aniu dziękuję.

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Upalna 2/3, I piętro
Białystok

516 497 077 | kontakt@poradniadietopraktyka.pl