Historia Pani Ewy

przed
po

Efekt:

-19 kg

waga początkowa:
85 kg

waga końcowa:
66 kg

Co skłoniło Panią do skorzystania z usług Poradni?

Do skorzystania z usług Poradni skłoniło mnie to, że zostałam polecona na badanie przez koleżankę,, więc spróbowałam. Byłam ciekawa co tam Pastwo mi zaoferują.

 A co zmotywowało Panią do tego, aby zacząć się odchudzać?

Zmotywowało mnie to, że będąc na pierwszym spotkaniu u konsultantki, która mnie prowadzi, poczułam, że ona naprawdę chce mi pomóc, chce mi pomóc w odchudzaniu. A moja tkanka tłuszczowa, moja nadwaga była już dla mnie uciążliwa i krepująca. Czułam się ze sobą źle, również wizualnie i zdrowotnie, a przez to bardzo niekomfortowo.

A czy może miała już Pani wcześniejsze doświadczenia z odchudzaniem?

Tak oczywiście, wcześniej miałam doświadczenia z odchudzaniem, ale nie miałam takiego bodźca, nie miałam takiego wsparcia w osobie, która mnie prowadzi i było to bez rezultatów, oczywiście kończyło się efektem przybierania na wadze.

Czy trudno było Pani stosować się do zaleceń trenera?

Na początku no musiałam się nauczyć jeść pięć razy dziennie, nie przekąszać, nie przegryzać, musiałam wykluczyć różne rzeczy do których byłam przyzwyczajona.

Jakie to były rzeczy na przykład?

Ciasto, pieczywo, kanapki, zupy zabielane.

Trudno było to zrobić?

W moim odczuciu poszło  mi lepiej niż myślałam.

Co było najtrudniejsze podczas samego odchudzania? Czy było w ogóle coś takiego?

Pod opieką Pani Renaty, która mnie prowadziła, nie było to trudne.

Co sądzi Pani o rezultatach, które Pani do tej pory osiągnęła? Czy jest Pani z nich zadowolona?

No na pewno wybucham już śmiechem, już jestem cała happy, jestem cała w skowronkach, mój entuzjazm nie zna granic, także jako kobieta jestem z siebie zadowolona. Aby to trwało, trwało i trwało.

Pani Ewo, czy chciałaby Pani jeszcze coś dodać?

Oczywiście że tak, wszystkie Panie, które mają sporą nadwagę, które jakoś się krępują,  zapraszam chętnie na wizytę do Poradni, bo naprawdę jest skuteczność w dosyć szybkim czasie i jest to z korzyścią dla zdrowia, dla wszystkiego. Co tu dużo mówić, ja tu mogę przyjść na spotkanie i wykład poprowadzić ze swoja Panią trenerką bo tyle wiedzy uzyskałam J.

 

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Upalna 2/3, I piętro
Białystok

516 497 077 | kontakt@poradniadietopraktyka.pl