Historia Pani Xeni

przed
po

Efekt:

-52 kg

waga początkowa:
184 kg

waga końcowa:
133 kg

Cieszę się, że zdecydowałam się odchudzać, warto było. Warto zacząć w każdym wieku, nigdy nie jest za późno.

Dlaczego zdecydowałam się na odchudzanie?

Powoli doszło do tego, że mając 57 lat nie mogłam już chodzić, jedynie po mieszkaniu, za własną potrzebą. Nie wychodziłam nigdzie, gdyż męczyłam się zbyt mocno, nie miałam sił. Miałam problemy z oddychaniem, brakło mi powietrza, nie mogłam spać, bardzo chrapałam, byłam ciągle zmęczona. Całymi godzinami siedziałam tylko na łóżku patrząc w telewizję. Czułam się coraz gorzej.

A wszystko to z powodu zbyt dużej wagi. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że ważę już 184 kg. Nie ważyłam się. I wtedy dostałam od kogoś informację, że jest w Iławie Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania i postanowiłam się odchudzić.

Z pomocą i pod kierunkiem p. Niny zaczęłam odchudzanie od Wigilii 2013r. No i waga zaczęła spadać. Zaczęłam odżywiać się inaczej – pić dużo wody,  jeść dużo warzyw. Zaczęłam czuć się inaczej, lepiej, przybywało mi sił. W marcu ważyłam już  152 kg. I mogłam już spać, dużo więcej chodzić, jeszcze tylko po mieszkaniu, ale więcej. Łatwiej mi się oddychało.

Dzisiaj, po półrocznym programie ważę 132 kg,  Wychodzę na podwórze, nie mam zadyszki, jest mi lżej, łatwo się oddycha, śpię w nocy.  Czuję, że znów zaczynam żyć.  Oby tak dalej, bo jeszcze to nie koniec odchudzania.

Cieszę się, że zdecydowałam się odchudzać, warto było. Warto zacząć w każdym wieku, nigdy nie jest za późno.

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Upalna 2/3, I piętro
Białystok

516 497 077 | kontakt@poradniadietopraktyka.pl