Historia Pani Marty

przed
po

Efekt:

-17 kg

Pani Marta już od pierwszego spotkania w sposób skrupulatny i konsekwentny wdrażała nowe nawyki żywieniowe oraz zmiany w swoim stylu życia, które towarzyszą jej do dziś. Zbilansowany sposób odżywiania i dobór pełnowartościowych posiłków szczególnie w diecie wegetariańskiej (Pani Marta jest wegetarianką od wielu lat) jest niezwykle ważny.
Pani Marta swoim zdrowym i aktywnym sposobem życia zaraża wszystkich znajomych i bliskich.

Moje problemy z wagą rozpoczęły się 4 lata temu. Chociaż odżywiałam się tak samo jak wcześniej, zaczęłam tyć. Ot tak, bez konkretnego powodu, bez rewolucyjnych zmian w diecie. Z miesiąca na miesiąc kilogramów przybywało. Po dwóch latach od początku tego „procesu” ważyłam 20 kg więcej. Oczywiście w tym czasie próbowałam licznych diet, łączyłam je z ćwiczeniami itd. – wszystko na nic. Waga stała w miejscu jak zaklęta. Ta stagnacja, swego rodzaju niemoc i to, że wręcz nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze, zmobilizowało mnie do kolejnego, bardziej radykalnego kroku. Nie chciałam czuć się źle we własnej skórze, a skoro sama nie mogłam poradzić sobie ze swoim problemem, uznałam, że potrzebuję kogoś z zewnątrz. I wtedy zgłosiłam się do Poradni COiO.

Na dietę rozpisaną przez mojego Trenera Odchudzania przeszłam w zasadzie z dnia na dzień. Wiedziałam, że odwlekanie tego momentu w niczym nie pomoże, a może wręcz zaszkodzić. Początki (pierwsze 2-3 tygodnie) były ciężkie, brakowało mi niektórych produktów, czasem brakowało też pomysłów, czym mogę je zastąpić. Na szczęście zawsze mogłam liczyć na pomoc pani Kamili, która na początku co i rusz dawała mi nowe przepisy. Z czasem nabrałam wprawy i już sama potrafiłam wykombinować jakieś zdrowe nowości kulinarne.

Efekty współpracy z PCOiO były natychmiastowe. Już w ciągu pierwszego miesiąca schudłam 6 kg. Mobilizacja nieustanie szła w górę. Starałam się być sumienna i bardzo rzadko zdarzało mi się sięgać po coś niezdrowego. Wiedziałam, że na dobrą sprawę oszukuję nie swojego trenera i przepisane przez niego zalecenia, ale samą siebie.

Wiadomo, że  najlepsze efekty daje połączenie diety i ćwiczeń. Niestety, ze względu na moje codzienne zajęcia, czasu na te drugie nie zawsze starczało (chociaż ciągle nad tym pracuję!). A mimo to, i tak udało mi się pozbyć 17 kg w ciągu pół roku.

Teraz jestem w trakcie stabilizacji diety. Mam też więcej czasu, więc zaczęłam więcej ćwiczyć: basen, przeróżne ćwiczenia w domu, rower, a od czasu do czasu nawet bieganie, mimo że za tą formą aktywności nigdy nie przepadałam. Tak więc drugi, po schudnięciu, cel osiągnięty – waga utrzymana! Teraz tylko coraz więcej mięśni! 😉

Podsumowując: to, że wybrałam się na wizytę do PCOiO było jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu. Całkowicie zmieniłam swój styl życia (oczywiście NA LEPSZY!). Czuję się zdrowo, nabrałam pewności siebie i znowu wyglądam jak przed czterema laty!

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Upalna 2/3, I piętro
Białystok

516 497 077 | kontakt@poradniadietopraktyka.pl