Historia Pana Piotra

przed
po

Efekt:

-40 kg

waga początkowa:
126 kg

waga końcowa:
86 kg

W przypadku Pana Piotra na samym początku musieliśmy poradzić sobie z efektami ubocznymi stosowanej wcześniej diety. Zakwaszenie organizmu i obniżona przemiana materii wymagały – odpowiednio – programu odkwaszania, zbilansowania poziomu białka oraz kalorii.

Pan Piotr uczestniczył w Kursie Odchudzania i Zdrowego Odżywiania w okresie od czerwca do sierpnia 2012 roku. Swoimi refleksjami na temat udziału w Kursie postanowił podzielić się z czytelnikami naszego portalu. Jak pisze w przesłanym nam liście, dzięki kursowi „uzyskał bogatą wiedzę na temat właściwego odżywiania, a także uświadomił sobie znaczenie prawidłowych postaw żywieniowych, które stały się bodźcem, prowadzącym do znacznej utraty zbędnej masy ciała” . Dodaje również, że „zakres przekazywanych informacji, w tym najnowsza wiedza o suplementacji, świadczą o odpowiedzialnym i wszechstronnym przygotowaniu kadry szkoleniowej Poradni”.

Pan Piotr podkreślał, że bardzo pomocne w walce z nadwagą były osobiste doświadczenia pracowników Poradni w tym zakresie: „stanowią one cenne i wiarygodne wskazówki dla każdego zainteresowanego zdrowym trybem życia”.

Kursy Odchudzania i Zdrowego Odżywiania to z jednej strony praca w grupie idynamika właściwa dla procesu grupowego, a z drugiej – specjalistyczna wiedza przekazywana przez pracowników Poradni. I właśnie te dwa aspekty KOiZO są podstawą zadowolenia naszych Klientów: „właściwe podejście psychologiczne stwarza poczucie zaufania, które jest niezbędne w prawidłowym procesie utraty kilogramów. Z kolei wykorzystywanie najnowszych urządzeń do analizy składu ciała, pozwala bezbłędnie ocenić postępy w procesie odchudzania istaje się podstawą do korygowania niewłaściwych zachowań żywieniowych. Taka postawa całej kadry Poradni świadczy o pełnym profesjonalizmie i daje poczucie odpowiedzialności za każdego klienta”.

Tym sposobem Pan Piotr stracił aż 40 kg. Gratulujemy!

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Upalna 2/3, I piętro
Białystok

516 497 077 | kontakt@poradniadietopraktyka.pl