Webinar na żywo 

czwartek 23 LISTOPADa 20:00

Zacznij skutecznie
i stabilnie zarabiać
w branży dietetycznej

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:

1

Chcesz otworzyć biznes dietetyczny, ale boisz się porażki i "utopienia" pieniędzy.

2

Masz dosyć układania jadłospisów za przeciętne pieniądze.

3

Chcesz pozyskiwać i utrzymywać klientów w małym i dużym mieście.
Cześć!

Jeśli to czytasz, to rozumiem, że właśnie stoisz przed decyzją o założeniu własnej firmy lub masz już poradnię, ale nie prosperuje ona tak jak byś chciał/-a.

Jesteś więc w dobrym miejscu!

Nazywam się Anna Olszewska i od ponad 5 lat z powodzeniem prowadzę poradnię dietetyczną w Białymstoku.

Dzięki temu realizuję swoją misję pomagania innym osobom na drodze ku zdrowszemu i lepszemu życiu oraz realizuję swoje największe wartości: niezależność, rozwój i satysfakcję.

Od kiedy pamiętam ogromną satysfakcję sprawiało mi rozwijanie innych osób. Realizuję to poprzez prowadzenie klientów w procesie zmiany nawyków a także prowadzenie szkoleń dla zespołu dietetyków. Teraz zaś chcę rozwijać osoby, które tak ja pragną z sukcesem prowadzić swoje poradnie dietetyczne.

Od lat odnoszę sukcesy na rynku jako dietetyk, ale też jako przedsiębiorca. Obecnie moja placówka jest jedną z najczęściej rekomendowanych poradni na rynku, a jako przedsiębiorca (z sukcesami) przeszłam przez kryzysy gospodarcze i polityczne a także podwójne urlopy macierzyńskie, nie zamykając poradni na ani 1 dzień. To wszystko dzięki pasji i dzięki wsparciu moich kolegów i koleżanek zrzeszonych w ramach Poradni Odchudzania i Odżywiania. 

Biznes opieram na mocnych umiejętnościach i silnych wartościach. Dlatego zaufali mi klienci, którzy osiągnęli ze mną swoje efekty. 

Jakub Waluś, którego niebawem poznasz, jest jedną z osób, które zaprosiły mnie do systemu wsparcia partnerów Poradni Odchudzania i Odżywiania. Za 10 lat nie osiągnęłabym tego, co mam dzisiaj, gdyby nie wsparcie i edukacja jaką otrzymałam - i otrzymuję. 

Jakubowi z całego serca ogromnie dziękuję za pracę jaką włożył w mój rozwój. Teraz chcę przekazywać swoje umiejętności dalej - m.in. właśnie Tobie, dlatego zapraszam Cię do zapoznania się z historią Jakuba poniżej i do dołączenia na nasz webinar rekrutacyjny, a pomogę Ci rozwinąć skrzydła w Twojej własnej poradni.

Nazywam się Jakub Waluś i od 12 lat prowadzę z satysfakcją osobistą i zawodową biznes w branży dietetycznej. 

Z branża związany jestem nieprzypadkowo. W czasach podstawówki sam zmagałem się z otyłością i po wielu niemądrych podejściach w końcu udało mi się schudnąć kosztem zdrowia. Na szczęście w czasie studiów nauczyłem się i zrozumiałem, że aby utrzymać wagę trzeba jeść i to zdrowo. To stało się motorem do tego, że chcę pomagać innym. Natomiast z drugiej strony zawsze inspirowały mnie osoby, które brały życie w swoje ręce i rozkręcały zasobne biznesy. Moja rodzina nie miała takich doświadczeń, więc chęć stania się rodzinnym pionierem w prowadzeniu firmy mieszała się z masą wątpliwości własnych i rodziny. Na szczęście, gdy bardzo chcesz, rozwiązania same Cię znajdują. Spotkałem osobę, która, jak się okazało, zbudowała w naszej branży ogromny biznes z obrotami sięgającymi setek tysięcy złotych i była gotowa pokazać mi, jak to się robi. Dziś wiem, że najważniejsze, to mieć wsparcie na tej drodze i to daję swoim Partnerom w biznesie.

Webinar:

23 listopada | 20:00 

Prowadzący:

Jakub Waluś

Dlaczego zapraszam Cię na webinar?

Poznasz specyfikę rynku
i branży.

Swoją poradnię prowadzę od ponad 5 lat. Po drodze było kilka kryzysów: COVID w 2020, aktualnie inflacja oraz moje 2 ciąże i urlopy macierzyńskie. A ja dalej działam i mam się dobrze.

Dowiesz się, jaki mamy gotowy system wsparcia, pozyskiwania i obsługi klientów.

System, który chcę Ci zaproponować nie jest czymś, co działa od miesiąca. To działa od 13 lat 
- w dużych miastach i w małych miejscowościach.

Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem.

Niektórzy Partnerzy w naszym zespole działają z powodzeniem od
10-13 lat, niektórzy nieco krócej, ale wszyscy świetnie sobie radzą.

Jeżeli podejmiemy współpracę będę Ciebie wspierać wraz z moim zespołem w indywidualnym rozwoju.

Obecnie skupiam swoją zawodową energię na wdrażaniu i wspieraniu nowych osób, chcących nauczyć się tego, co ja i pokazuję, jak być efektywnym i skutecznym w tej branży.

Jeżeli marzysz o swoim biznesie, własnej poradni żywieniowej i niezależności finansowej, to ten webinar jest idealny dla Ciebie.

Z drugiej strony wiem, że otwieranie swojego biznesu, stawianie pierwszych kroków w przedsiębiorczości może budzić strach i lęk - więc chcę Cię tego nauczyć, przeprowadzić Cię krok po kroku, aby Twoja praca przebiegała bez obawy o klientów, pieniądze i reklamę.


Czekamy na Ciebie!

07
Dni
.
 
05
Godzin
.
 
49
Minut
.
 
43
Sekund

You missed out!