Zacznij skutecznie
i stabilnie zarabiać
w branży dietetycznej

Te informacje są dla Ciebie, jeśli:

1

Chcesz otworzyć biznes dietetyczny, ale boisz się porażki i "utopienia" pieniędzy.

2

Masz dosyć układania jadłospisów za przeciętne pieniądze.

3

Chcesz pozyskiwać i utrzymywać klientów w małym i dużym mieście.


Cześć!

Jeśli to czytasz, to rozumiem, że właśnie stoisz przed decyzją o założeniu własnej firmy lub masz już poradnię, ale nie prosperuje ona tak jak byś chciał/-a.

Jesteś więc w dobrym miejscu!

Nazywam się Anna Olszewska i od ponad 6 lat z powodzeniem prowadzę jedną z najczęściej rekomendowanych poradni dietetycznych w Białymstoku.

Dzięki temu realizuję swoją misję pomagania innym osobom na drodze ku zdrowszemu i lepszemu życiu oraz swoje największe wartości: niezależność, rozwój i satysfakcję. Mogę to wszystko robić jednocześnie będąc mamą 2 córek: 5-letniej Oli i 1,5-rocznej Amelki (tak, w czasie funkcjonowania mojej poradni zaliczyłam 2 urlopy macierzyńskie nie zawieszając działalności na ani 1 dzień). 

Od kiedy pamiętam ogromną satysfakcję sprawiało mi rozwijanie innych osób. Realizuję to poprzez prowadzenie klientów w procesie zmiany nawyków a także prowadzenie szkoleń dla zespołu dietetyków. Teraz zaś chcę rozwijać osoby, które tak jak ja pragną z sukcesem prowadzić swoje poradnie dietetyczne.

Jeżeli marzysz o swoim biznesie, własnej poradni żywieniowej i niezależności finansowej, to zapisz się na listę zainteresowanych. Zadzwonię do Ciebie i porozmawiamy o możliwościach dołączenia do Zespołu Poradni Odchudzania i Odżywiania.
Po rozmowach wybiorę 2 osoby, którym pomogę w otwarciu i rozwoju swoich poradni.

Wiem, że otwieranie swojego biznesu, stawianie pierwszych kroków w przedsiębiorczości może budzić strach i lęk - więc chcę Cię tego nauczyć, przeprowadzić Cię krok po kroku, aby Twoja praca przebiegała bez obawy o klientów, pieniądze i reklamę.


Czekamy na Ciebie!

11
Dni
.
 
03
Godzin
.
 
22
Minut
.
 
34
Sekund

You missed out!