Webinar na żyw0

czwartek 20 czerwca 18:30

Zacznij skutecznie
i stabilnie zarabiać
w branży dietetycznej

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:

1

Chcesz otworzyć biznes dietetyczny, ale boisz się porażki i "utopienia" pieniędzy.

2

Masz dosyć układania jadłospisów za przeciętne pieniądze.

3

Chcesz pozyskiwać i utrzymywać klientów w małym i dużym mieście.


Cześć!

Jeśli to czytasz, to rozumiem, że właśnie stoisz przed decyzją o założeniu własnej firmy lub masz już poradnię, ale nie prosperuje ona tak jak byś chciał/-a.

Jesteś więc w dobrym miejscu!

Nazywam się Anna Olszewska i od ponad 6 lat z powodzeniem prowadzę jedną z najczęściej rekomendowanych poradni dietetycznych w Białymstoku.

Dzięki temu realizuję swoją misję pomagania innym osobom na drodze ku zdrowszemu i lepszemu życiu oraz swoje największe wartości: niezależność, rozwój i satysfakcję. Mogę to wszystko robić jednocześnie będąc mamą 2 córek: 5-letniej Oli i 1,5-rocznej Amelki (tak, w czasie funkcjonowania mojej poradni zaliczyłam 2 urlopy macierzyńskie nie zawieszając działalności na ani 1 dzień). 

Od kiedy pamiętam ogromną satysfakcję sprawiało mi rozwijanie innych osób. Realizuję to poprzez prowadzenie klientów w procesie zmiany nawyków a także prowadzenie szkoleń dla zespołu dietetyków. Teraz zaś chcę rozwijać osoby, które tak ja pragną z sukcesem prowadzić swoje poradnie dietetyczne.

Kamila Banel, którą niebawem poznasz, jest jedną z osób, które zaprosiły mnie do systemu wsparcia partnerów Poradni Odchudzania i Odżywiania. Za 10 lat nie osiągnęłabym tego, co mam dzisiaj, gdyby nie wsparcie i edukacja jaką otrzymałam - i otrzymuję. 

Kamili z całego serca ogromnie dziękuję za pracę jaką włożyła w mój rozwój. Teraz chcę przekazywać swoje umiejętności dalej - m.in. właśnie Tobie, dlatego zapraszam Cię do zapoznania się z historią Kamili poniżej i do dołączenia na nasz webinar rekrutacyjny, a pomogę Ci rozwinąć skrzydła w Twojej własnej poradni.

NAZYWAM SIĘ KAMILA BANEL I OD KILKUNASTU LAT SPEŁNIAM SIĘ ZAWODOWO ŁĄCZĄC SWOJE CZTERY PASJE: DIETETYKĘ, PSYCHOLOGIĘ, ROZWÓJ OSOBISTY I ROZWÓJ ZAWODOWY.

Od lat odnoszę sukcesy na rynku jako dietetyk i coach, ale też jako przedsiębiorca. Nikt tak jak ja nie zna tego biznesu, zbudowałam go od podstaw, biorąc na klatkę wszystkie wyzwania i trudności. Obecnie moja placówka jest najczęściej rekomendowaną poradnią na rynku, a jako przedsiębiorca (z sukcesami) przeszłam przez wszystkie kryzysy gospodarcze i polityczne. To wszystko dzięki pasji - która stworzyła jakość i dzięki wsparciu moich kolegów i koleżanek zrzeszonych z Poradniami Odchudzania i Odżywiania.

Webinar:

20 czerwca | 18:30 

ProwadzącA:

Kamila Banel

Dlaczego zapraszam Cię na webinar?

Poznasz specyfikę rynku
i branży.

Swoją poradnię prowadzę od ponad 6 lat. Po drodze było kilka kryzysów: COVID w 2020, aktualnie inflacja dodatkowo moje 2 ciąże i urlopy macierzyńskie. A ja dalej działam i mam się dobrze.

Dowiesz się, jaki mamy gotowy system wsparcia, pozyskiwania i obsługi klientów.

System, który chcę Ci zaproponować nie jest czymś, co działa od miesiąca. To działa od 13 lat 
- w dużych miastach i w małych miejscowościach.

Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem.

Niektórzy Partnerzy w naszym zespole działają z powodzeniem od
10-13 lat, niektórzy nieco krócej, ale wszyscy świetnie sobie radzą.

Jeżeli podejmiemy współpracę będę Ciebie wspierać wraz z moim zespołem w indywidualnym rozwoju.

Obecnie skupiam swoją zawodową energię na wdrażaniu i wspieraniu nowych osób, chcących nauczyć się tego, co ja i pokazuję, jak być efektywnym i skutecznym w tej branży.

Jeżeli marzysz o swoim biznesie, własnej poradni żywieniowej i niezależności finansowej, to ten webinar jest idealny dla Ciebie.

Z drugiej strony wiem, że otwieranie swojego biznesu, stawianie pierwszych kroków w przedsiębiorczości może budzić strach i lęk - więc chcę Cię tego nauczyć, przeprowadzić Cię krok po kroku, aby Twoja praca przebiegała bez obawy o klientów, pieniądze i reklamę.


Czekamy na Ciebie!

03
Dni
.
 
10
Godzin
.
 
20
Minut
.
 
43
Sekund

You missed out!