Kurs Odchudzania i Zdrowego Odżywiania

Krok 1: Szczegóły Kursu

ul. Upalna 2/3, Białystok

środa, g. 18:30
data startu: 31.07.2019

w ramach kursu uczestnicy otrzymują:

➡️ 12 ZAJĘĆ WARSZTATOWYCH W GRUPIE – żebyś utrzymał motywację do działania i miał wspierające środowisko ludzi, którzy – tak jak Ty – chcą schudnąć i o siebie zadbać;

➡️ INDYWIDUALNE PODEJŚCIE – doskonale wiemy, że każdy z nas jest inny, więc na indywidualnych konsultacjach dopracowujemy dietę dla Ciebie (uwzględniamy Twoje preferencje smakowe, stan zdrowia, trybu życia itd.);

➡️ PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ I PRZEPISY na zdrowe dania, żeby było Ci łatwiej wprowadzić zdrowe nawyki w życie;

➡️ MATERIAŁY po każdych zajęciach, żebyś mógł utrwalić sobie najważniejsze wiadomości;

➡️ ODCHUDZANIE BEZ EFEKTU JO-JO, żebyś nie musiał na sobie testować kolejnej nieskutecznej diety;

➡️ PRZYJAZNĄ  ATMOSFERĘ, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym 😉

 

 

Jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów lub po prostu mieć większą motywację do wdrożenia zdrowych nawyków,
to zapraszamy na kolejną edycję Kursu Odchudzania i Zdrowego Odżywania

 

Zastanawiasz się, czy Kurs jest dla Ciebie?

Zapisz się telefonicznie lub przez poniższy formularz i przyjdź na pierwsze zajęcia.

Na koniec zajęć zadecydujesz, czy ta forma pracy jest dla Ciebie.


Decyduje kolejność zgłoszeń!

Kurs Odchudzania
i Zdrowego
Odżywiania

Kurs Odchudzania i Zdrowego Odżywiania jest przeznaczony dla osób, które chcą skutecznie schudnąć, ucząc się jednocześnie zasad prawidłowego odżywiania. Nasz program ma na celu dostarczenie wiedzy, ale przede wszystkim - zastosowanie jej w praktyce. Przez 12 tygodni wypracujemy i ćwiczymy nowe nawyki żywieniowe, aby ta zmiana była trwała.

1

ROZPOZNANIE TWOICH POTRZEB

W czasie cotygodniowych spotkań edukacyjno-mentoringowych zdobywasz wiedzę i uczysz się kolejnych zdrowych nawyków, a Trener prowadzący czuwa nad ich wdrażaniem. W ramach kursu otrzymasz również konsultację diagnostyczną ze specjalistą oraz Badanie Analizy Składu Ciała, które pozwolą na ocenę aktualnego stanu zdrowia, sposobu żywienia oraz potrzeb Twojego organizmu. Porozmawiamy również i poszukamy wspólnie Twojej wewnętrznej motywacji, która będzie sprzymierzeńcem na tej drodze.

2

W GRUPIE RAŹNIEJ

Wiemy, że proces odchudzania bywa trudny i często wiąże się z porażkami z powodu braku motywacji. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na grupowe wsparcie, które otrzymują uczestnicy naszych kursów.

3

DZIAŁANIE I EFEKTY

My dostarczymy Ci wiedzę, praktyczne rozwiązania i zalecenia, ale najważniejsza jest Twoja chęć i zaangażowanie we wdrażanie tego codziennie w swoim życiu. Będziemy Cię w tym kierować, wspierać i monitorować postępy. Właśnie dzięki takiemu połączeniu uczestnicy grup osiągają swoje rezultaty i mogą z powodzeniem zmieniać nawyki żywieniowe na stałe.

Krok 2: Dane

Podaj nam swoje dane do kontaktu.  Korzystałam/łem już wcześniej z usług Poradni Odchudzania i Odżywiania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu zapisania się na wydarzenie/kurs, przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania oraz przez podmioty trzecie.

  bool(true)

  Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

  ul. Upalna 2/3, I piętro
  Białystok

  516 497 077 | kontakt@poradniadietopraktyka.pl