Konsultacja z DIETETYKIEM

- On-line

W odpowiedzi na potrzeby klientów i ich zdrowie Poradnie ze Znakiem Jakości COiO w Białymstoku stworzyły możliwość konsultacji ON-LINE.

Jeżeli:

zgodnie z ogólnopolską akcją zostałeś w domu, ale chcesz działać
i zadbać o swoje zdrowie, odporność a także latem cieszyć się wymarzoną sylwetką, zapisz się już dziś na konsultację on-line.


ZOSTAŃ W DOMU I DZIAŁAJ!Dlaczego Poradnia DIETOPRAKTYKA?


Skuteczne Programy Żywieniowo-Suplementacyjne

Indywidualnie dobieramy programy żywienia i suplementacji. Dostosowujemy je do zdrowia, stylu życia i umiejętności kulinarnych naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy skuteczni a nasi klienci osiągają trwałe efekty.

Dlatego tak chętnie polecają nas swoim znajomym.


Skuteczna Pomoc
w Zwiększeniu Motywacji


Zdajemy sobie sprawę, że zmiany
w żywieniu czasami są wymagające. Zapewniamy naszym klientom sprawdzony system wsparcia
w trwałej zmianie nawyków żywieniowych. 

CENA konsultacji on-line

120zł

Co zyskasz po konsultacji?


Podczas konsultacji przeanalizuję Twój stan zdrowia i dotychczasowy sposób żywienia oraz zapoznam się z Twoją "historią dietetyczną". 

Na tej podstawie ułożę konkretne zalecenia i ustalimy cykl spotkań kontrolnych. Wyjaśnię Ci również, co jest potrzebne, żebyś skutecznie osiągnęła/osiągnął cel.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Wysyłając ten formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail) w zakresie zastosowania w procesie zgłoszeniowym. Oświadczenie jest zgodne w zaakceptowaniu art. 4 pkt 11 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2020 | Polityka Prywatności