Marzysz o Idealnej Sylwetce, ale...
nie wiesz, w którą stronę pójść, aby tym razem OSIĄGNĄĆ swój cel i go 
UTRZYMAĆ?

Wiem, że nie jest to takie proste, aby ruszyć z miejsca a potem wytrwać w działaniu.
Zwłaszcza, gdy na horyzoncie pojawiają się grille, lody i różne uroczystości, które testują naszą silną wolę.


Wszystko to nie pomaga Ci cieszyć się z wymarzonej sylwetki.

CZAS, ABY COŚ Z TYM ZROBIĆ!

Dołącz do 30-dniowego Wyzwania Dieta w Praktyce i poznaj sposób, jak bez liczenia kalorii i bez głodu schudnąć, odzyskać energię i wyglądać wspaniale.

Podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem,
dzięki któremu już ponad 230 osób, z którymi miałam przyjemność pracować 
schudło i potrafi utrzymać swoje efekty! 

Masz możliwość wybrać spośród 3 pakietów: Podstawowy, Rozszerzony i Premium.
Zapoznaj się z opisem poniżej i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie!

Dla kogo jest to Wyzwanie?

  • Dla osób, które mają dosyć ciągłego odchudzania na dietach głodówkowych kończących się efektem jo-jo
  • Dla osób, które chcą wyzwolić się ze schematu myślenia "wszystko, albo nic" i zależy im na tym, aby raz a dobrze schudnąć poprzez stopniowe zmiany wprowadzane w przyjemnej atmosferze
  • Dla osób, które lubią pracę w grupie a dzięki niej czują większą motywację do działania.

Dlaczego Wyzwanie trwa 30 dni?

Miesiąc daje podstawę do budowania nawyków.
W tym czasie jesteś w stanie przetrenować nowe umiejętności, dzięki czemu potem będzie Ci dużo łatwiej poradzić sobie z kontynuacją zdrowego stylu życia.

W tym czasie możesz schudnąć 2-4kg i poczuć się duuużo lepiej!


Jakie materiały otrzymasz?

- wyznaczenie celu i motywacji

- opis nawyków do wdrożenia

- plansza do monitorowania wdrażanych nawyków

- tabele do kontrolowania efektów

- instrukcję, w jaki sposób korzystać z materiałów


Dlaczego wyzwanie obejmuje "wejście" do Grupy na Facebooku?

Jestem przekonana, że wsparcie, możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami i wzajemnego inspirowanie się jest bardzo ważne. Zwłaszcza jeśli brakuje nam wsparcia ze strony naszych bliskich. Potrzebujemy wtedy mieć wokół siebie kogoś, dla kogo dbałość o swoją sylwetkę i zdrowie jest istotne. Dodatkowo efekty innych inspirują do działania!

Na Grupie dostaniesz codzienną dawkę inspiracji, motywacji oraz będziesz mogła na bieżąco zadawać pytania i wymieniać się swoimi doświadczeniami z osobami, które tak jak Ty chcą schudnąć bez efektu jo-jo. Co tydzień będziemy koncentrować się na kolejnych zagadnieniach dotyczących diety i motywacji. 

Grupa startuje w poniedziałek 6 lipca. Wtedy też osoby, które zapisały się i opłaciły udział w Wyzwaniu, dołączę do Grupy oraz prześlę im na maila wszystkie materiały.

Z czego jeszcze możesz skorzystać?

Konsultacja dietetyczna

Z doświadczenia wiem, że najlepsze efekty przynosi indywidualne dopasowanie diety do osoby, do jej stanu zdrowia, stanu odżywienia, trybu życia. 
Dlatego już w pakiecie rozszerzonym masz możliwość skorzystać z indywidualnej konsultacji diagnostycznej (stacjonarnie lub on-line). Przeprowadzę z Tobą wywiad żywieniowo-zdrowotny. Jeżeli spotkamy się w poradni dodatkowo zrobimy analizę składu ciała. Na podstawie otrzymanych informacji ustalimy najlepszy dla Ciebie plan działania. Pokaż Ci, jak dostosować do Ciebie żywienie i suplementację, abyś efektywnie i bezpiecznie osiągnęła swój cel.

4 cotygodniowe godzinne Webinary

Wiem, że kontakt w czasie rzeczywistym jest bardzo ważny. Wtedy mogę na bieżąco odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz możemy porozmawiać ze sobą w grupie.
Raz w tygodniu przez 4 kolejne tygodnie będziemy spotykać się na godzinnych Webinarach. Podczas nich szczegółowo omówię najważniejsze kwestie dotyczące odchudzania. W ramach spotkań pokażę m.in., co się dzieje jeśli nie pijemy odpowiednich ilości wody, w jaki sposób bilansować białko, dlaczego indeksy glikemiczne są tak ważne, aby osiągnąć stabilne efekty, czy tłuszcz jest potrzebny w diecie.
Poruszymy również  tematy, w jaki sposób pracować nad swoją motywacją, aby wprowadzić trwałe zmiany w swoim odżywianiu.
Wiem, że aspekt zdrowej rywalizacji jeszcze bardziej motywuje do działania, dlatego osoby z najlepszymi efektami będą nagradzane :)

Wszystkie webinary zostaną zapisane i będziesz mieć możliwość do nich wrócić w późniejszym czasie.

Z webinarów skorzystasz w Pakiecie Premium.

Wyzwanie jest w formie on-line, więc nie ogranicza nas miejsce i czas! Nawet podczas urlopu możesz korzystać ze wszystkich możliwości, które daje Wyzwanie. 


Dostaniesz ode mnie materiały, które pomogą Ci zaplanować osiągnięcie Twojego celu, aby proces ten był dla Ciebie przyjemnością a nie pasmem ciągłych wyrzeczeń. 

Nauczę Cię wyznaczania celu, określania motywacji, planowania, kontrolowania efektów - czyli tego, dzięki czemu moi Klienci osiągają tak dobre rezultaty. Po Twojej stronie pozostanie wykorzystanie tych materiałów i realizacja zawartych w nich założeń.

Jeżeli skorzystasz z pakietu rozszerzonego lub premium indywidualnie do Ciebie dostosuję żywienie i dobiorę odpowiednią suplementację. Dzięki temu optymalnie wykorzystasz ten czas i będziesz wiedziała, co w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej.


Jeżeli wybierzesz pakiet premium dodatkowo skorzystasz z czterech godzinnych webinarów, podczas których dowiesz się, jak bilansować posiłki, aby schudnąć bez uczucia głodu. Skoncentrujemy się na konkretnych praktycznych rozwiązaniach oraz na wzmocnieniu Twojej motywacji. Będziesz mogła również zadać pytania a ja udzielę Ci na nie odpowiedzi.

Nazywam się Anna Olszewska
jestem dietetykiem i od 5 lat pomagam osobom, takim jak Ty, schudnąć i czuć się wspaniale.

Od 2018 r. prowadzę w Białymstoku Poradnię Odchudzania i Odżywiania Dietopraktyka.

Dzięki odpowiednio dobranym zaleceniom oraz poprowadzeniu przez cały proces odchudzania moi klienci schudli już ponad 2 tony tłuszczu!

Jestem pewna, że wdrożenie zasad opracowanych w 30-dniowym Wyzwaniu - Dieta w Praktyce, przybliży Cię do wymarzonego celu.

Startujemy już 9 lipca 2020r.

Add Content Block

Czas, który pozostał do zarejestrowania się:

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy

Pakiet Podstawowy

29zł (55zł)

1. Materiały (w formacie elektronicznej): 
- określenie celu i motywacji,
- opis nawyków do wdrożenia podczas wyzwania,
- plansza do monitorowania Twoich postępów,
- tabela do kontrolowania Twoich efektów,
- instrukcja korzystania z materiałów

2. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
Codziennie dostaniesz tam dodatkowe informacje, wsparcie, możliwość dzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami, wzajemnego inspirowania się do działania oraz zadawania pytań.Pakiet Rozszerzony

109zł (175zł)

1. Pakiet Podstawowy
(Materiały + dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku)

2. Godzinna konsultacja dietetyczna 
Podczas konsultacji otrzymasz indywidualne zalecenia żywieniowe i propozycję programu żywienia i suplementacji, dostosowane do Twojego stanu zdrowia i odżywienia oraz trybu życia. Dzięki temu osiągniesz optymalne efekty w trakcie Wyzwania oraz po jego zakończeniu.Pakiet Premium

189zł (355zł)

1. Pakiet Rozszerzony
(Materiały + dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku + godzinna konsultacja dietetyczna)

2. Cztery Webinary
Raz w tygodniu we czwartki o g. 19:00 spotkamy się na godzinnym webinarze, podczas którego omówimy, jak w praktyce zadbać o to, żeby dieta była dobrze zbilansowana i dzięki temu dawała Ci trwałe efekty. Podczas każdego spotkania będzie również część motywacyjna oraz nagrodzenie osoby z najlepszymi efektami. Odpowiem również na wszystkie Twoje pytania. Dodatkowo dostaniesz dostęp do nagrań wszystkich webinarów, aby móc nadrobić ewentualną nieobecność podczas spotkania lub wrócić do interesujących Cię zagadnień. 

Jak oceniają pracę ze mną moi zadowoleni Klienci?

PS. TERAZ TWOJA KOLEJ 

TO NAJLEPSZY CZAS  NA ZMIANĘ!

© 2020,  Poradnia Dietopraktyka